Nasze założenia i cele

Czy zdarzyło się Wam czytać jakąś informację lub artykuł na interesujący Was temat, a po skończeniu lektury widzieć oczami umysłu tylko jeden wielki pytajnik? Czasami zdarza się, że to, co czytamy, wcale nie rozwiewa naszych wątpliwości, czasami coś w tekście jest niezrozumiałe, a innym razem sprawia on, że w głowie pojawia się jeszcze więcej wątpliwości niż do tej pory. Te problemy nie są obce nikomu, jednak warto zaznaczyć, że można podejść do wiedzy w inny sposób.

Portal Znak Zapytania, mimo swojej nazwy, od samego początku swojego istnienia miał być tak naprawdę portalem odpowiedzi. Licząc się z tym, iż użytkownicy internetu często nie znajdują rozwiązań swoich problemów, postanowiliśmy stworzyć stronę w sieci, która dostarczy ludziom informacji w przeróżnych kategoriach. Uznaliśmy, że aby dobrze spełnić swoją rolę, musimy sprawić, by Znak Zapytania był serwisem multi-tematycznym, dlatego właśnie zamieszczamy artykuły o szerokiej rozpiętości tematycznej. Zależało nam również na tym, by czytelnicy znaleźli u nas tak rzetelną wiedzę w poważnych kwestiach takich jak medycyna, ale również, by odkryli tematy rozrywkowe, hobby czy podróże.

Mamy nadzieję, że portal spełnia te cele i liczymy na odpowiedź zwrotną od czytelników – by się z nami skontaktować, zapraszamy do zapoznania się z informacjami, podanymi w zakładce Kontakt.