Jak dopasować biżuterię do swojej urody?

Wyróżnia się przynajmniej kilka typów urody. Co to dokładnie oznacza? Że nie każda osoba będzie tak samo pięknie wyglądać w poszczególnych elementach biżuterii. Decydując się na wybór naszyjnika, pierścionków, czy też innych ozdób, zawsze należy wziąć pod uwagę to, jaki typ urody się posiada. Dzięki temu uda się dobrać naszyjniki ze stali chirurgicznej, czy też z innego materiału.

Ciepły i chłodny typ urody

Aby móc wybrać dobrą biżuterię, należy dokonać analizy, aby upewnić się, który typ urody jest dedykowany. Ciepłe odcienie są charakterystyczne dla osób, które mają włosy z naturalnymi, złocistymi refleksami; nigdy nie mają problemu z tym, aby się opalić, a na dodatek zawsze posiadają cerę, która ma złocisto-brązowy odcień. Ważne są również oczy, które posiadają żółte, zielonkawe lub piwne refleksy. Dla takich właśnie osób dedykowana jest biżuteria w kolorze złota.

Naszyjniki ze stali chirurgicznej powinny nosić osoby o chłodnym typie urody. O kim jest dokładnie mowa? Otóż są to osoby, których kolor oczu jest ciemnobrązowy, szary, stalowy, czy też czysto błękitny. Ważne są również włosy, które mają platynowy, srebrny lub popielaty blask. Takie osoby mają również bardzo często problem z opaleniem się.

Zostaw Komentarz

trzy × trzy =