Biznes i finanse

Jak usprawnić działanie swojej firmy?

Jak usprawnić działanie swojej firmy?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdemu przedsiębiorcy zależy na jak najbardziej efektywnemu działaniu swojej firmy. Nie jest to z pewnością łatwe zadanie, dlatego warto zadbać o odpowiednie technologiczne wsparcie. Z pomocą przychodzi rozwiązanie w postaci systemu ewidencji wyjść i wejść.

SYSTEM EWIDENCJI WYJŚĆ I WEJŚĆ – CZYM JEST ?

System ten pozwala kontrolować liczbę obecnych oraz nieobecnych w danym czasie i pomieszczeniu pracowników. Umożliwia rejestrowanie danych nawet z oddalonych wydziałów przedsiębiorstwa i gromadzenie ich w jednym miejscu. Do ewidencji wyjścia lub wejścia wystarczy zbliżenie specjalnej plastikowej karty lub breloczka do czytnika. Rejestratory wyposażone w dotykowy ekran przełączają się automatycznie o wyznaczonej porze na odbiór informacji wyłącznie o wyjściach, z podziałem na służbowe oraz socjalne. Zaopatrzenie w takowy niezawodny system umożliwia firma MicroMade https://micromade.pl/oferta/urzedy/ .

SYSTEM EWIDENCJI WYJŚĆ I WEJŚĆ – ZALETY

Przede wszystkim, system ułatwia nadzór nad obecnością pracownika w danej lokalizacji. Ponadto posiada wiele przydatnych funkcji, m.in. umożliwia tworzenie, drukowanie i eksportowanie jako dokument pdf różnego rodzaju raportów. Może to być miesięczny wykaz dotyczący jednego pracownika lub całego wydziału bądź zakładu, spis nieobecności pracownika bądź grupy pracowników, karta czasu pracy, a także raport frekwencji i lista obecności. Dodatkowo, system umożliwia przekazywanie zebranych danych do innych aplikacji, a także ręczną edycję kalendarzy lub harmonogramów pracy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*