Człowiek i styl

Na czym polega przedłużanie włosów na nanoringi?

Na czym polega przedłużanie włosów na nanoringi?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Włosy do przedłużania nanoring wykonane są z najdelikatniejszych dostępnych ludzkich włosów. Włosy są podwójnie ciągnięte, dzięki czemu stają się niezwykle miękkie i podatne na układanie. Ten rodzaj przedłużania jest przeznaczony do wielokrotnego użytku i może utrzymywać się nawet do dwóch lat.

Korzyści z przedłużania włosów metodą nanoring:

Dłuższa trwałość

Dzięki temu, że włosy na ringi nie wymagają obróbki cieplnej, cieszą się one znacznie dłuższą trwałością niż inne rodzaje syntetycznych przedłużeń. Inne dostępne metody przedłużania powodują łamanie się włosów, ponieważ wymagają ciągłej obróbki cieplnej, która niszczy Twoje naturalne włosy. W przeciwieństwie do nich nanoring nie wymaga żadnych zabiegów termicznych, co sprawia, że Twoje włosy nawet po przedłużaniu pozostaną w dobrej kondycji.

Łatwość założenia i usunięcia

Nie potrzebujesz żadnych narzędzi ani środków chemicznych, aby zastosować te przedłużenia, co czyni je idealnymi dla osób, które po raz pierwszy chcą wypróbować przedłużanie włosów i sprawdzić, czy to coś dla nich. Łatwo jest również zdjąć je w dowolnym momencie, a przy tym nie musisz się martwić o uszkodzenie włosów po takich działaniach.

Szybki czas aplikacji

Przedłużenie włosów za pomocą metody nano trwa znacznie krócej niż w przypadku innych metod. Powinnaś być w stanie uzyskać idealny efekt w przeciągu około dwóch godzin, w zależności od tego, jak długie są Twoje włosy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*