Na czym umieścić firmowy nadruk?

Jednym ze sposobów na zwiększenie rozpoznawalności swojej firmy jest umieszczenie nadruków z logo lub nazwą na różnych przedmiotach. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie przydatnych gadżetów, które są używane na co dzień. Dzięki temu użytkownik będzie miał często kontakt z nazwą firmy i będzie ją lepiej kojarzył podczas robienia zakupów. 

Artykuły piśmiennicze i inne gadżety

Do celów promocyjnych warto wykorzystać różnego rodzaju artykuły piśmiennicze. Powszechnie stosowane są między innymi długopisy reklamowe z nadrukiem. W zależności od preferencji oraz dostępnego budżetu możliwe jest użycie tanich jednorazówek lub nieco droższych długopisów z wymiennym wkładem. Nadruki można również z powodzeniem wykonywać na ołówkach czy też piórach. Dobrym rozwiązaniem jest wybieranie gadżetów związanych z branżą, w której działa firma. Przykładowo przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją odzieży sportowej może umieszczać nadruki na koszulkach, torbach lub sprzęcie do ćwiczeń.

Elektronika oraz narzędzia 

W ostatnich latach dużą popularnością cieszy się także elektronika reklamowa. Zalicza się do niej przede wszystkim wszelkie akcesoria do telefonów komórkowych, powerbanki, a także przenośne pamięci flash. Podczas promowania firmy warto wykorzystać zwłaszcza te ostatnie. Przenośna pamięć to niedrogi, lecz użyteczny gadżet, na którym warto umieścić firmowy nadruk. Nazwę lub logo firmy można nanieść też na scyzorykach, niewielkich latarkach led, miarach warsztatowych, czy też poziomicach. Taką formą reklamy powinny głównie zainteresować się przedsiębiorstwa oferujące produkty dla branży budowlanej. Dzięki temu zyskają pewność, że ich działania promocyjne trafią do odpowiedniej grupy odbiorców.

Zostaw Komentarz

pięć × 1 =