Człowiek i styl

Niekonwencjonalne kreacje ślubne dla pań – na co warto zwrócić uwagę?

Niekonwencjonalne kreacje ślubne dla pań – na co warto zwrócić uwagę?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Suknia ślubna powinna być idealnie dopasowana do panny młodej, oddawać jej gust, styl oraz charakter. Nie każda kobieta będzie się zaś dobrze czuła w bogato zdobionej, masywnej sukni. Coraz więcej pań decyduje się na nowocześniejsze kreacje, które są oryginalne oraz podkreślają ich indywidualizm. Jakiego rodzaju fasony będą tu odpowiednie?

Dwuczęściowy komplet – nowocześnie

Jeszcze do niedawna uważało się, że suknia ślubna powinna być jak najbardziej efektowna, zdobiona tiulem, koronkami, kryształkami, posiadać tren oraz obowiązkowo – welon. Zmieniające się trendy w modzie nie zostają jednak obojętne wobec ślubnych kreacji, które obecnie są znacznie skromniejsze. A panny młode cenią nie tylko piękny wygląd, ale także jak największy komfort. A taki zapewnia dwuczęściowy komplet, na który składa się spódnica i bluzka ślubna. Spódnica zazwyczaj jest długa i zwiewna, delikatnie rozszerzająca się ku dołowi. Bluzka może być zaś dobrze dopasowana lub luźniejsza, a panie które posiadają szczupła sylwetkę, mogą zdecydować się nawet na krótką bluzkę, kończącą się tuż pod biustem.

Zwiewne suknie boho – romantycznie

Dwuczęściowe komplety ślubne są bardzo oryginalne, a jednocześnie wygodne w noszeniu. Szczególnie jeśli są wykonane z miękkich materiałów – koniec ze sztywnymi gorsetami, w których ledwo można złapać oddech. Osoby, które chcą z kolei połączyć klasykę z nowoczesnością, mogą wybrać suknie w stylu boho. Są one skromne i dość proste – pod względem komfortu dorównują spódnicy i bluzce. Jednocześnie mają bardzo romantyczny charakter, są zwiewne oraz subtelne. Będą znakomitym uzupełnieniem ślubu w plenerze, tym bardziej w sytuacji, kiedy zamiast butów ślubnych, stanie się przed ołtarzem boso. A to chyba najbardziej niekonwencjonalne rozwiązanie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*