Biznes i finanse

Przydatne akcesoria samochodowe

Przydatne akcesoria samochodowe
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Samochód to dla prawdziwego mężczyzny coś więcej, niż tylko sposób na dotarcie z miejsca A do miejsca B. Samochód to miejsce, w którym spędza się sporo czasu, a w takich sytuacjach komfort jazdy to rzecz fundamentalna. Oczywiście nowoczesne samochody wyposażone są w całą masę nowoczesnych gadżetów, które mają ułatwić i uprzyjemnić nam czas spędzany w samochodzie. Poniżej znajduje się krótka lista przydatnych gadżetów, które każdy kierowca powinien mieć, aby lepiej mu się podróżowało.

Alkomat

Ryzyko utraty prawo jazdy, wysokiej kary pieniężnej, by nie wspomnieć tutaj o możliwych gorszych konsekwencjach jazdy po pijanemu – to rzeczy, których każdy zdrowo myślący kierowca chce uniknąć. Dlatego zawsze w samochodzie warto mieć podręczny alkomat, który pozwoli szybko sprawdzić stan organizmu i upewnić się, czy jesteśmy w stanie wsiadać za kółko.

Alkomat sensor chemiczny

Nieco bardziej skomplikowanym, ale równie skutecznym i nowoczesnym gadżetem jest tzw. alkomat z sensorem chemicznym. Zasada jego działania jest nieco inna, niż w przypadku tradycyjnych urządzeń tego typu. Specjalny sensor rozpoznaje molekuły alkoholu, które znajdują się w wydychanym powietrzu. Alkomat ten cechuje bardzo wysoka dokładność pomiaru oraz trwałość. Prawidłowo użytkowany alkomat tego typu może spokojnie służyć nam przez kilka lat.

Rejestrator z kamerą cofania

Kiedy na drodze wydarzy się niebezpieczna sytuacja – lepiej jest mieć wszystko nagrane. Rejestratory to użyteczny gadżet, szczególnie, że najnowsze modele są już wyposażone w kamery cofania!

Sprawdź przykładową ofertę: “rejestrator jazdy z kamerą cofania”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • IDeals 26.04.2018

    Ten artykuł był bardzo interesujący. Bardzo to lubię. To naprawdę przydatna informacja.