Człowiek i styl

Akcesoria do wykonania profesjonalnego manicure’u w domu

Akcesoria do wykonania profesjonalnego manicure’u w domu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Manicure w salonie kosmetycznym jest dosyć drogi. Niezależnie czy robimy jego klasyczną wersję, czy też hybrydową, za każdym razem musimy liczyć się z wydatkiem kilkudziesięciu złotych. Przy odrobinie wprawy i wyposażeniu się w specjalistyczny sprzęt, możemy same dbać o paznokcie w domowym zaciszu. Kosmetyka profesjonalna rządzi się swoimi prawami. W salonie każda klientka powinna być obsługiwana zdezynfekowanymi urządzeniami i jednorazowymi pilniczkami. W domu wystarczy, że będziemy dbać o czystość elementów metalowych, a papierowe pilniki wyrzucimy, gdy nie będą się już nadawały do użytku.

Do wykonania klasycznego manicure przyda się komplet pilników, cążki do skórek, polerka i oczywiście lakiery. Jeśli natomiast chcemy nałożyć hybrydę, niezbędna jest również lampa UV albo LED. Dla bardziej zaawansowanych miłośniczek pięknych dłoni dobrym rozwiązaniem może okazać się frezarka kosmetyczna, która pomoże zadbać o oprawę paznokcia lub usunie twarde lakiery utwardzane w lampach.

Gdzie kupić odpowiednie wyposażenie domowego mini salonu kosmetycznego?

Podstawowe narzędzia kosmetyczne do wykonywania manicure dostaniemy prawie w każdej drogerii. Nie chcąc jednak przepłacać za produkty kiepskiej jakości lepiej poszukać hurtowni specjalizującej się w temacie pielęgnacji paznokci. W internecie możemy znaleźć wiele sklepów, które oferują polerki, pilniki, rozmaite lakiery, lampy UV oraz LED, a także frezarki. Kupując takie akcesoria w profesjonalnym punkcie, mamy pewność, że posłużą nam właściwie i przez długi czas.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*