Dekoracje wnętrz, które zawsze przyciągają uwagę

Zastanawiacie się, jak w niedrogi i skuteczny sposób zmienić wystrój waszego mieszkania? Jest na to kilka skutecznych sposobów, które przyniosą spektakularne efekty.

Jak zapełnić wolne przestrzenie

Najmodniejszym obecnie trendem dekoratorskim jest ustawianie w wolnych i niewykorzystanych przestrzeniach naszego mieszkania wazonów lub stojaków, które wypełnione są naszą „kolekcją”. Może to być kolekcja płyt lub książek ustawiona na fikuśnym stojaku lub na niestandardowo wykonanej półce. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które na pewno przyciągnie uwagę naszych gości, jest kolekcjonowanie korków z wina, a następnie umieszczanie ich w dużym stojącym na podłodze lub szafce wazonie. Co więcej taką kolekcję w przyszłości można wykorzystać do stworzenia małego stolika. Wystarczy wszystkie posiadane korki pokleić ze sobą, w taki sposób by móc skonstruować blat i nóżki. W ten sposób masz gwarancję na ciekawy i jedyny w swoim rodzaju mebel który na pewno wprawi w osłupienie nie jedną odwiedzającą cię osobę.

Co gdy mamy mało miejsca na dodatkowe dekoracje

Bardzo popularnym trendem jest obecnie zdobienie ścian. Popularne stały się tynki strukturalne wykonywane na ścianie. Niestety rozwiązanie takie jest stosunkowo drogie i wymaga zwyczajnie w świecie mówiąc „małego remontu”. Jeżeli jednak mamy mało miejsca na dodatkowe dekoracje, a chcielibyśmy coś zmienić w naszym mieszkaniu, doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się plakaty do mieszkania. Unikalne wzory, kolory i wielkości dostępne obecnie na rynku, na pewno pozwolą dobrać coś co zwróci uwagę, a jednocześnie powie coś o twojej osobowości. Plakaty z hasłami motywacyjnymi to doskonała dekoracja przedpokoju czy kuchni.

Gdzie kupić oryginalne dekoracje

Dekoracje do wnętrz możemy kupić w sklepach stacjonarnych, największy jednak wybór, a także najbardziej atrakcyjne ceny oferują sklepy internetowe, takie jak Scandi Poster. Możesz zamówić plakaty do mieszkania, które są personalizowane zgodnie z twoimi wytycznymi. Na przykład wybierasz swoje motto życiowe, a następnie zlecasz umieszczenie go na plakacie. Takie rozwiązanie to na pewno dekoracja, która zapewni ci niepowtarzalność i przyciągnie uwagę twoich gości.

Zostaw Komentarz

cztery × 2 =