Elegancja pełna wzorów

Elegancki ubiór warto dopełnić odpowiednimi dodatkami. W przypadku panów idealnie sprawdzi się np. jedwabna poszetka, spinki do mankietów, mucha lub krawat. Warto pamiętać, że tego typu elementy garderoby nie muszą być nudne! Obecnie na rynku dostępne są dodatki, które można dopasowywać do różnych sytuacji. Do tych bardzo oficjalnych, wymagających klasycznego dress code’u można wybrać poszetki jednokolorowe, w stonowanych barwach. Świetnie sprawdzą się również krawaty oraz muchy w paski oraz groszki.

Podkreślenie osobowości i indywidualizmu

Elegancja nie musi być nudna! W przypadku spotkań i okazji, które wymagają odpowiedniej oprawy, ale dopuszczają nieco swobody i kreatywności, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaszaleć z dodatkami do garnituru lub koszuli i marynarki. Wybór muchy, krawata lub poszetki może dużo powiedzieć o naszych upodobaniach i temperamencie.

Jeśli naszym wyborem będzie np. poszetka w kwiaty, to prawdopodobnie jesteśmy optymistami, nie bojącymi się eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Osoby przebojowe i kreatywne, mogą postawić na dodatki w zabawne wzory, takie jak np. palmy, zwierzątka lub różnego rodzaju jedzenie.

Z kolei mężczyźni wrażliwi i o artystycznej duszy, prawdopodobnie dobrze będą się czuli wybierając poszetki w delikatne gwiazdki albo cieniowane. Ciekawą opcją są również dodatki nawiązujące do męskich hobby, takich jak np. żeglarstwo, kolarstwo, majsterkowanie, wędkowanie, czy też jazda samochodem. Taka różnorodność wzorów sprawia, że każdy mężczyzna może wyglądać elegancko, jednocześnie podkreślając swój indywidualizm.

Zostaw Komentarz

10 − cztery =