Jak mieć zadbane paznokcie?

Marzeniem każdej kobiety jest nienaganna prezencja od stóp do głów w każdej sytuacji. Letnia pogoda sprzyja ukazywaniu kobiecych wdzięków. Kompletne kreowanie własnego wizerunku obejmujące twarzową fryzurę i makijaż, powinno być również uzupełnione o zadbany wygląd dłoni. O czym należy pamiętać przy pielęgnacji rąk i paznokci?

Systematyczność w działaniu

Nie każdy może sobie pozwolić na wizytę u kosmetyczki. Nie jest to żadnym problemem. Z powodzeniem można zorganizować sobie spa we własnym domu. Należy pamiętać o wykonaniu podstawowych kroków, takich jak:

– złuszczanie starego naskórka,
– dokładny manicure obejmujący wycinanie skórek oraz piłowanie,
– nakładanie maski,
– finalne nawilżanie.

Konsekwencja w wykonywaniu powyższych etapów pozwoli na uzyskanie idealnego wyglądu dłoni i paznokci, które będą gotowe na położenie koloru.

Malowanie na zawołanie

Istnieje kilka metod pozwalających na ozdobienie naszych paznokci. Niektóre z nich są do wykonania jedynie w salonie piękności. Inne z powodzeniem można zrobić samodzielnie. W zależności od tego, jak ma wyglądać efekt końcowy i trwałość, można zdecydować się na klasyczny lakier do paznokci dostępny np. w Bluesky Polska lub manicure hybrydowy.

W przypadku tej drugiej metody pewne jest, że paznokcie będą prezentować się nienagannie przez ponad dwa tygodnie. Dodatkowym atutem jest bogata paleta barw. Lakiery hybrydowe pastelowe to doskonały wybór na lato. Subtelne kolory wyśmienicie podkreślą opaleniznę. Warto pamiętać o drobnych świecidełkach i błyskotkach, które można skutecznie przymocować do płytki paznokcia.

Zostaw Komentarz

jedenaście − osiem =