Jak poprawić wygląd skóry?

Niezadowalająca kondycja skóry to jedna z najczęstszych przyczyn, dla których decydujemy się na zabiegi kosmetyczne. Czasami własnoręczna pielęgnacja nie wystarcza, by uzyskać gładką cerę bez przebarwień. Niekiedy też bardziej przemawiają do nas jednorazowe zabiegi, które dają widoczne efekty, niż sposoby wymagające systematycznych działań. Zależnie od tego, jakie mamy oczekiwania, salony piękności oferują na przykład masaże ujędrniające skórę czy chemiczne opalanie bezpiecznymi metodami.

Cellulit skutecznie zwalczymy endermologią LPG, która pomaga zmetabolizować podskórny tłuszcz, zmarszczki wygładzimy przy pomocy mezoterapii mikroigłowej, a trądzik złagodzimy serią zabiegów oczyszczających – możliwości medycyny estetycznej i kosmetologii są bardzo duże.

Gdy słońce nie opala – pomoc na wakacje

W środku lata wielu znajomych i krewnych chwali się opalenizną, którą uzyskali na wczasach. Nie każdemu jest łatwo skorzystać z dobrodziejstw słońca – wiele osób ma skórę wrażliwą na oparzenia promieniowaniem UV ze względu na niską produkcję melaniny, odpowiedzialnej za ciemniejszy kolor skóry. W takim wypadku solarium nie jest najlepszą opcją – mechanizm jego działania jest taki sam, jak opalania na słońcu.

Zamiast tego można skorzystać z opalania natryskowego. Dzięki niemu skóra nabiera brązowego odcienia, który nie ma nic wspólnego z promieniowaniem ultrafioletowym, lecz z substancją oddziałującą na aminokwasy w skórze. Pobudza ona wytwarzanie melaniny przez komórki, nie niosąc ryzyka oparzeń. Opalanie natryskowe w Poznaniu wykonać można w kilku salonach piękności. Opinie klientów, którzy skorzystali z zabiegu, pomogą wybrać odpowiednie miejsce.

Zostaw Komentarz

4 + 3 =