Ogród i dom

Jak przytulnie urządzić mieszkanie?

Jak przytulnie urządzić mieszkanie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Własne mieszkanie to marzenie wielu osób. Gdy wreszcie znajdziemy swoje wymarzone lokum, musimy zająć się wystrojem. Czym się kierować przy doborze mebli i innych dodatków? Oto kilka praktycznych porad.

Przestrzeń skrojona na miarę

Wybierając meble do swojego mieszkania, kierujmy się przede wszystkim własnym gustem. To my mamy czuć się komfortowo. Choć nie zaszkodzi, jeśli spojrzymy na najnowsze trendy. Być może znajdziemy taki, który będzie pasował do naszych upodobań.

Jak ocieplić wystrój za grosze?

Wyprzedaż mebli to dobry wybór, jeśli chcemy trochę zaoszczędzić. Takie sprzęty wcale nie muszą być uszkodzone. Część z nich pochodzi na przykład z poprzedniej kolekcji. W większości salonów znajdziemy komplety wypoczynkowe. Jeśli wybrane przez nas meble wydają się zbyt surowe, to dobierzmy do nich odpowiednie dodatki. Idealne będą kolorowe poduszki czy miękki kocz położony na kanapie. Dzięki takim akcesoriom całość nabierze przytulnego charakteru.

Wielką zaletą takich dodatków, jest fakt że możemy bardzo często zmieniać. W zależności od okazji czy pory roku. Wiele niebanalnych dodatków do domu znajdziemy w sklepach internetowych. Warto też przeszukać strychy naszych rodziców i babć. Możemy tam trafić na prawdziwe perełki.

Atmosferę tworzy także oświetlenie. Postawmy w pokoju małe lampki czy zawieśmy kinkiety. Dzięki temu światło będzie delikatniejsze i bardziej rozproszone. Świetnie sprawdzą się też świece. W migotliwym, naturalny świetle każdy z nas będzie wyglądał korzystnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*