Styl retro a nasz brzdąc

Rozwój mody obejmuje aktualnie wszystkie kategorie społeczne i wiekowe. Istnieje moda dla kobiet, mężczyzn, moda w rozmiarze XXL, moda dla nastolatków. Tendencja ta te ominęła również mody dla dzieci. Wprost przeciwnie. W ostatnich latach ta gałąź mody przeżywa bardzo dynamiczny rozwój. Kiedyś dzieci ubierało się w sposób jak najbardziej pragmatyczny. Ubrania dziecięce miały po prostu zapewniać odpowiedni komfort cieplny i ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Jedyne urozmaicenie stanowiła kolorystyka, choć również bez większych ekstrawagancji. Obecnie sytuacja ta uległa całkowitemu przeobrażeniu. Współcześni rodzice przykładają dużą wagę do ubioru swoich nawet najmłodszych pociech.

A może powrót do korzeni?

Jeśli chcemy, żeby nasze dziecko było ubrane estetycznie, stylowo i oryginalnie warto zainteresować się stylem retro. Połączenie dziecięcego uroku z klasyczną modą w stylu sprzed lat jest nieoczywiste i może dać bardzo ciekawy efekt. Na pewno tak ubrane dziecko będzie się pozytywnie wyróżniało wyglądem na tle rówieśników. Jak wiadomo, wyczucie estetyki buduje się od dziecka. Styl retro pomoże nam w rozwoju takiego wyczucia u naszego dziecka. Stylizację naszego brzdąca możemy zacząć np. od spodni baggy.

W skomponowaniu spójnego stylistycznie dziecięcego ubioru pomoże nam Internet. Oprócz wielu porad i przykładowych stylizacji znajdziemy tam bogatą ofertę sklepów z ubraniami. Bez problemu znajdziemy tam również spełniający nasze oczekiwania sklep z odzieżą dziecięcą.

Zostaw Komentarz

5 × trzy =