Człowiek i styl

Jak wybrać wygodną bieliznę do noszenia na co dzień?

Jak wybrać wygodną bieliznę do noszenia na co dzień?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie bez powodu bieliznę określa się mianem drugiej skóry. Aby tak się stało, warto zwrócić uwagę na jej kilka cech. Podstawą jest delikatny materiał. W przypadku staników i fig najlepiej sprawdzają się produkty wykonane z poliamidu z domieszką elastanu, które świetnie przylegają do ciała, gwarantując cyrkulację powietrza. Z kolei intymny komfort umożliwiają naturalne materiały takie jak bawełna. Nic w tym dziwnego, że majtki produkowane są właśnie z niej.

Aby prawidłowo dbać o jakość używanej bielizny, warto również ją odpowiednio prać. W tym celu świetnie sprawdzają się woreczki z drobnej siateczki, która oddziela bieliznę od pozostałych ubrań w pralce, a jednocześnie gwarantuje skuteczne przenikanie wody i substancji czyszczących.

Dopasowanie to podstawa

Wybierając bieliznę, należy także zwrócić uwagę na jej dopasowanie. Majtki, stanik czy body powinny przylegać do skóry, ale nie wżynać się w nią, pozostawiając odciski czy bolesne ślady. Podstawą jest zatem poznanie swojego rozmiaru i dopasowanie do niego odpowiedniej bielizny.

Rynek bieliźniarski oferuje szeroki wybór różnych modeli biustonoszy, majtek, halek i innych produktów, dzięki czemu każda kobieta może wybrać dokładnie taki rodzaj, jakiego potrzebuje w danej sytuacji. Najlepszym tego przykładem jest oferta sklepu: https://www.mikoma.pl/. Bielizna dostępna jest tam w różnych fasonach, kolorach czy wzorach, dzięki czemu dopasowuje się do różnych stylizacji czy aktywności w ciągu dnia, dając kobiecie pełną swobodę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*