Człowiek i styl

Jakie bransoletki będą idealnie współgrać z letnimi stylizacjami?

Jakie bransoletki będą idealnie współgrać z letnimi stylizacjami?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Okres letni to doskonały czas na kreowanie nowych stylizacji. Każdy outfit jednak potrzebuje „wisienki na torcie” w postaci akcesoriów, na przykład delikatnej biżuterii. W ciepłe dni stawia się głównie na wygodę i lekkość, stąd nasze propozycje będą właśnie w takim charakterze. Główną zaletą podanego poniżej przez nas pomysłu to uniwersalność i inkluzywność, dzięki którym żadna kobieta nie zostanie pominięta.

Połączenie minimalizmu z wygodą

Letnim elementem, skradającym serce wielu kobietom, jest sznurek. Z niego robione są między innymi bransoletki, które oddają casualowy charakter wakacji. Ten rodzaj biżuterii można określić jako sportowy, dlatego będzie odpowiedni w sytuacjach nieoficjalnych, gdy strój jest zwiewny i nastawiony na wygodę. Kolor sznurka każdy może dostosować pod swoje upodobania – wyraziste barwy z pewnością dodadzą nonszalancji danej stylizacji. Natomiast dla miłośników czerni i stonowanych akcesoriów dostępny jest pełen asortyment ozdób, pasujących do kreacji spokojniejszych, a nawet bardziej oficjalnych.

Przełamanie schematów

Bransoletka przykuwa uwagę najczęściej zawieszką – to ona jest zwieńczeniem kobiecych ozdób. Nieoczywistą konwencją wydaje się połączenie niezobowiązującego sznurka z eleganckim kruszcem, jakim jest srebro. Jednak całość dodaje charakteru zarówno eleganckiej i bardziej oficjalnej stylizacji, jak i tej swobodnej, wakacyjnej. Model i kształt zawieszki dobrać można indywidualnie do potrzeb, dzięki czemu gwarantujemy pełną satysfakcję z dopasowania biżuterii do stroju.

Odświeżającym elementem garderoby na czas letni zdecydowanie jest więc bransoletka sznurek Srebro to surowiec, który doda jej nowoczesności i niebanalności jednocześnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*