Człowiek i styl

Jakie kosmetyki powinny znajdować się w kosmetyczce kobiety?

Jakie kosmetyki powinny znajdować się w kosmetyczce kobiety?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dobra torba do makijażu jest zawsze mile widziana, niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, czy po prostu chcesz zafundować sobie kilka nowych produktów. Jednak przy tak dużej liczbie dostępnych marek i produktów, skąd możesz wiedzieć, które z nich są dla Ciebie odpowiednie?

Kluczem jest wybranie produktów, które pasują do Twojego typu skóry, dlatego stworzyliśmy listę pięciu najważniejszych rzeczy, których potrzebujesz w swojej torbie do makijażu, aby uzyskać nieskazitelny wygląd.

Podkład

Podkład nadaje skórze gładki wygląd i wyrównuje wszelkie niedoskonałości. Doskonale nadaje się również do zakrywania wyprysków i zaczerwienień, a także zapewnia dodatkowe nawilżenie w przypadku skóry suchej. Najlepszy podkład to taki, który nie zawiera oleju, jest niekomedogenny i hipoalergiczny. Powinien również zawierać filtr przeciwsłoneczny, aby chronić Twoją skórę przed szkodliwymi promieniami UV.

Korektor

Korektor służy do ukrywania przebarwień, cieni i zaczerwienień, aby stworzyć równą płaszczyznę do aplikacji makijażu. Dobry korektor powinien mieć kremową konsystencję, dzięki czemu łatwo wtapia się w skórę i ukrywa jej niedoskonałości, nie wyglądając przy tym na zbyt ciężki lub zbity pod innymi produktami, takimi jak podkład czy puder.

Puder

Puder służy do utrwalania podkładu i korektora. Pomaga kontrolować olej i połysk, a także zapewnia gładkie, matowe wykończenie. Puder może pomóc zminimalizować widoczność drobnych linii, zmarszczek i innych niedoskonałości na skórze, jeśli zostanie nałożony na podkład lub korektor. Szukając odpowiedni puder, warto zajrzeć na stronę https://ecocera.pl/kategoria-produktu/makijaz/pudry-sypkie/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*