Jakie są najmodniejsze farby do włosów w tym sezonie

W obecnym sezonie królują oryginalne, nienaturalne kolory włosów. Coraz więcej osób, zwłaszcza w młodym wieku, sięga po farby w nietypowych barwach, takich jak róż, zieleń czy pomarańcz. Oprócz nich królują różne odcienie bordu, platyny i rudego. Jakie są najmodniejsze farby do włosów w 2019/2020?

Intensywne kolory nie tylko dla młodzieży

W przeciągu ostatnich kilku lat dużą popularność zyskały przyciągające uwagę, intensywne kolory włosów. Sięgają po nie głównie osoby młode, których styl często jest ekstrawagancki i opiera się na wyrażeniu własnej osobowości. Krzykliwe kolory są jednak nie tylko dla młodych, ale również tych osób, które lubią w swoich kreacjach postawić na zdecydowane barwy i nie boją się zmian. W bieżącym sezonie warto zdecydować się również na czerwień, ale również mniej standardowe odcienie zieleni czy nawet niebieskiego.

Naturalne kolory na sezon 2019/20

Dla tych osób, które preferują jednak nieco bardziej naturalne kolory, można polecić platynowy odcień blondu. Białe, niemal srebrne włosy są w tym sezonie prawdziwym hitem i świetnie sprawdzają się w eleganckim zestawieniu. Warto również zapoznać się z paletą farb do włosów w odcieniach brązu. Jasny i mahoniowy brąz również są w tym roku niezwykle popularne, a jednocześnie zapewniają pełną naturalność, dzięki czemu decyduje się na nie więcej osób w dojrzałym wieku.

Najwyższej jakości farby i akcesoria do włosów oferuje sklep fryzjerski w Rzeszowie. Korzystając z usług profesjonalnego sklepu fryzjerskiego można mieć pewność, że wszystkie zakupione produkty są najwyższej jakości.

Zostaw Komentarz

4 × 2 =