Ogród i dom

Kobieca sypialnia – co się przyda?

Kobieca sypialnia – co się przyda?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sypialnia może pełnić wiele funkcji. Zwłaszcza, gdy jest to kobieca sypialnia. Takie pomieszczenie oprócz wygodnego łóżka powinno mieć też miejsce do porannej i wieczornej pielęgnacji, odpoczynku po całym dniu czy pełnić funkcję przebieralni i garderoby, jeśli w mieszkaniu nie ma osobnego pomieszczenia do trzymania ubrań. Jak urządzić taką kobiecą sypialnię?

Kobiecy styl – elegancja i błysk

Bardzo popularnym stylem urządzania sypialni jest styl glamour. Polega on na wybieraniu eterycznych dodatków lub też mebli i akcesoriów na wysoki połysk. Najczęściej jako dodatki do aranżacji wnętrza wykorzystuje się też lustra w bogato zdobionych ramach i elementy o lustrzanej powierzchni jak np. świeczniki czy lampki nocne, których podstawa pokryta jest materiałem połyskującym.

Także stoliki nocne glamour cechują się wysokim połyskiem, choć mogą one mieć bardziej uniwersalny kolor. Bardzo często wybierane są biel i czerń, nieco rzadziej czerwień, ale takie meble pokrywa się lakierem o wysokim połysku, aby były idealnym zwieńczeniem sypialni w stylu glamour.

Więcej niż jedna funkcja

Oprócz łóżka, stolików nocnych i lustra warto też wstawić toaletkę. Zwykle takie meble kojarzą się z ogromnym trzyskrzydłowym lustrem i potężnym biurkiem z wieloma szufladami. Taki mebel w białym kolorze będzie idealnie pasował do dużej sypialni. W mniejszej sprawdzi się nawet prosty stolik z lusterkiem do makijażu. Różne warianty tego mebla są dostępne na https://makdekor.pl/.

Kosmetyki można trzymać nie tylko na toaletce, ale też na półce zawieszonej obok niej czy w innym meblu. Jednak takie małe studio urody z pewnością sprawi, że sypialnia będzie jeszcze bardziej kobieca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*