Forma i zdrowie

Lifting wampirzy – kto powinien się na niego zdecydować?

Lifting wampirzy – kto powinien się na niego zdecydować?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wampirzy lifting to rewolucyjny zabieg kosmetyczny, który może pomóc Ci wyglądać młodziej. Wampirzy lifting to nowy, niechirurgiczny zabieg, który wykorzystuje własną krew pacjenta do stymulowania naturalnej produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego przez organizm.

Jak działa?

Wampirzy lifting twarzy działa poprzez wstrzykiwanie osocza bogatopłytkowego (PRP) do powierzchownych warstw skóry właściwej twarzy. Z czasem pomaga to przywrócić objętość w okolicy oczu i policzków.

Zabieg wykonywany jest przez chirurga plastyka lub dermatologa w jego gabinecie lub medycznym spa. Trwa on zazwyczaj około 90 minut i jest zwykle wykonywany w warunkach ambulatoryjnych.

Zalety wampirzego liftingu twarzy

Wampirzy lifting ma kilka korzyści w porównaniu z tradycyjnymi chirurgicznymi liftingami twarzy:

– Jest mniej inwazyjny niż tradycyjna chirurgia i nie wymaga noclegu w szpitalu ani czasu rekonwalescencji w domu po zabiegu.

– Jest mniej kosztowny niż tradycyjna chirurgia, ponieważ nie ma opłat za znieczulenie, obiekt chirurgiczny i koszty sali operacyjnej (które mogą dodać do dziesiątków tysięcy dolarów).

– Nie wymaga znieczulenia ogólnego, więc nie ma ryzyka powikłań, takich jak aspiracyjne zapalenie płuc po operacji, które może wystąpić, gdy pacjenci biorą głębokie oddechy podczas znieczulenia ogólnego.

Jeśli jesteś zainteresowany takim rodzajem usługi, to osocze bogatopłytkowe Kraków, jest miastem gdzie wielu specjalistów ma swoje gabinety.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*