Hobby i sport

Nietuzinkowe mapy – mapa-zdrapka

Nietuzinkowe mapy – mapa-zdrapka
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Miłośnicy podróżowania z pewnością lubią gromadzić różnego rodzaju mapy – plany miast, górskich szlaków czy większych obszarów. Można na nie nanosić odwiedzone lokalizacje, oprawić w ramę i ozdobić ścianę sypialni czy pokoju dziennego. Alternatywą dla tradycyjnych map są cieszące się rosnącą popularnością nietuzinkowe mapy-zdrapki, z którymi zaznaczanie przebytych tras czy miejsc jest niezwykle proste i wspaniale się prezentuje.

Mapy-zdrapki górskich szlaków

Oryginalna mapa-zdrapka to wspaniały i praktyczny gadżet dla każdego miłośnika górskich wędrówek. Dzięki nim nie trzeba już w żmudny sposób nanosić przebytych tras na papierową mapę czy też planować kolejnych wypraw, wystarczy jedynie zdrapać dany obszar. Oprawiona w ramkę mapa-zdrapka może stanowić wspaniałą dekorację, to także nietuzinkowy pomysł na prezent.

Obecnie na rynku dostępny jest cały szereg map-zdrapek wielu pasm górskich – Sudetów, Karpat, Tatr Wysokich oraz Zachodnich. Tego typu gadżety odnajdziesz na przykład na stronie https://nagrani.pl/pl/p/Mapa-Zdrapka-Tatry-Polskie/37. Taką mapę możesz nie tylko powiesić na ścianie lub podarować bliskiej osobie, możesz ją także zabierać na górskie wyprawy i na bieżąco zdrapywać przebyte trasy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*