Człowiek i styl

Planujemy baby shower

Planujemy baby shower
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz więcej osób decyduje się na baby shower. Jest to nic innego jak specjalna impreza poprzedzająca przyjście na świat niemowlęcia, w trakcie której przyszła mama otrzymuje od zaproszonych gości prezenty, dzieli się z nimi swoim szczęściem i przyjmuje porady na temat opieki nad dzieckiem. Istotnym elementem organizacji baby shower jest zadbanie o atrakcyjne dekoracje. W tej roli świetnie sprawdzą się zwłaszcza kolorowe balony z helem, dostępne na https://hellyeah.pl/kategoria-produktu/balony-na-specjalne-okazje/balony-z-helem-na-baby-shower/.

Wybór stosownego miejsca to warunek udanego przyjęcia

Planując baby shower, należy w pierwszej kolejności wyznaczyć konkretny termin imprezy. Najlepiej zorganizować ją w okresie zwieńczającym ciążę, czyli trzecim trymestrze. Wynika to z faktu, że znacznie łatwiej wówczas gościom dobrać prezent w stu procentach odpowiadający potrzebom zarówno matki, jak i jej dziecka. Drugim niezbędnym działaniem jest wybranie miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie. Musi być ono przede wszystkim wystarczająco rozległe (dostosowane do liczby uczestników), wyposażone we wszelkie udogodnienia oraz zlokalizowane w punkcie z bezproblemowym dojazdem.

Duże znaczenie ma ponadto zadbanie o przekąski i napoje (lekkie przystawki, ciasta, słodycze, koktajle bezalkoholowe itp.), a także oryginalne dekoracje. W przypadku tych ostatnich warto postawić m.in. na: balony wypełnione helem, szarfy z zabawnymi napisami, kartonowe postaci z bajek, tort zbudowany z pieluszek, ciasteczka ozdobione lukrem czy gumowe kaczuszki. Pożądana jest pastelowa kolorystyka oparta na różach, błękitach i żółciach.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*