Człowiek i styl

Podziękowania dla gości weselnych – jakie pomysły można zastosować?

Podziękowania dla gości weselnych – jakie pomysły można zastosować?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wesele to nie tylko wynajęcie lokalu, zespołu muzycznego i cateringu, ale przede wszystkim goście. Jeśli ta noc ma być prawdziwie niezapomnianym wydarzeniem, musimy o nich szczególnie zadbać. 

Prezenty dla gości weselnych mogą być prawdziwą wisienką na torcie, to świetny sposób na pokazanie naszym gościom, że nam na ich zależy, i to właśnie oni, a nie sama uroczystość i jej otoczka, stanowią dla nas największą wartość. Kreatywny sposób podziękowania za przybycie to miły gest, który z pewnością sprawi, że wieczór ten na długo zapadnie w pamięć, a my, zyskamy dodatkowo w oczach naszych bliskich. 

Prezent na osłodę 

Najpopularniejszym sposobem podziękowania gościom jest obdarowanie ich słodkościami, niezbyt wyrafinowana i sztampowa metoda, często jest jednocześnie sposobem na pozbycie się resztek po przyjęciu. Zdecydowanie lepiej sięgnąć po coś bardziej subtelnego, przykładowo: czekoladki lub malutki słoiczek miodu opakowany w stworzone specjalnie na tą okazję, okolicznościowe pudełeczko będzie o wiele ciekawszym upominkiem. 

Świeczki, herbata, a może torebeczki z nasionami?

Możemy pokusić się o zupełnie inne drobne prezenty. Pełna tego typu ciekawych pomysłów jest choćby witryna https://amelia-wedding.pl/podziekowania-dla-gosci/, która podpowiada stworzenie unikalnych świeczek zapachowych z inicjałami nowożeńców, obdarowanie weselników pyszną herbatą lub, zdecydowanie jeden z najbardziej nietuzinkowych prezentów, czyli stworzenie własnych, autorskich torebek z nasionami kwiatów. Ten ostatni jest niezwykle ujmujący ze względu na swoje metaforyczne znaczenie: ślub, jako początek małżeńskiego życia jest bowiem niczym kiełkujący kwiat, z czasem i przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji, tak samo jak dojrzała miłość – przepięknie rozkwita.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*