Pościel – jakie warianty mamy do wyboru?

Pościel to najważniejszy element łóżka. Bez pościeli ciężko jest zasnąć. Jednak samo posiadanie pościeli to nie wszystko. Jeśli świadomie podchodzimy do aranżacji wnętrza pościel bawełniana 160×200 pełni rolę dekoracji. Zły dobór może oszpecić lub upiększyć wnętrze. Oto kilka zestawów pościeli do różnych typów wnętrz. 

Jakiego typu pościele będziemy omawiać? 

Podanym artykule warto skupić się na pościeli o dość uniwersalnym zastosowaniu. Omawiana pościel bawełniana 160×200 będzie dotyczyła modeli klasycznych. Takie rozwiązanie ma swoje plusy. Kupienie dwóch kompletów pościeli pozwoli na łatwą wymianę bez utraty estetyki. Klasyka zawsze pozwala na dobór pościeli do różnych typów wnętrz. 

Klasyczna krata dobra na wszystko 

Pościel w kratę cieszy się ogromną popularnością. Zaletą tego wzoru jest ponadczasowość. Krata to print, który nadaje się do wielu sypialni. Z powodzeniem możesz go stosować w męskiej oraz damskiej sypialni. Pasuje do stylu skandynawskiego o surowym charakterze. Sprawdzi się u wielbicieli stylu vintage. Dobrze dobrana pościel  w kratę pozwala na urządzenie włoskiej sypialni. 

Owcza hala 

Myślenie, że pościele w owce są idealne dla dziewczyn jest myśleniem błędnym. Biała pościel w motyw owieczki nadaje się dla każdego. Chłopiec czy dziewczynka chętnie przyjmie pościel bawełnianą jako prezent. Z pościeli chętnie skorzystają osoby w dorosłym wieku. Płeć nie gra roli. Owcza łąka o humorystycznym akcencie pasuje do nowoczesnych wnętrz typu: skandynawskiego czy rustykalnego.

Poszukiwania można ciągnąć dalej, przebierając pościele z motywami kwiatowymi np. te które znajdują się na stronie: https://nyks.pl/posciel/we-wzory/posciele-w-kwiaty. Taki wzór to możliwość bliższego obcowania z naturą, niezależnie czy jesteś w mieście czy zamieszkujesz jego przedmieścia.

Zostaw Komentarz

3 × trzy =