Styl i elegancja w mieszkaniu – jak łatwo ją osiągnąć?

Wielu ludzi znajduje ogromną radość w urządzaniu mieszkania. Decydowanie się na różne rozwiązania, dobieranie akcesoriów czy planowanie przestrzeni mogą być bardzo ekscytujące. W jaki sposób jednak zaaranżować przestrzeń tak, aby łączyła ona w sobie indywidualne upodobania ze stylem i elegancją? Na jakie dodatki lub meble warto postawić, aby cieszyć się funkcjonalnym i modnym wnętrzem?

Lampy stojące

Oświetlenie jest niezwykle ważnym elementem budującym nastrój w każdym domu lub mieszkaniu. Warto zdecydować się na lampę stojącą, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale także będzie stanowić element dekoracyjny. Można wybrać modne obecnie lampy na trzech nogach z drewna lub metalu, lub też lampy stylizowane na reflektory czy lampy klasyczne z materiałowym abażurem. Ogromny wybór na rynku sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Pojemne komody

Urządzając wnętrze, należy pamiętać przede wszystkim o funkcjonalności. Komody z szufladami doskonale spełniają funkcję przechowywania, umożliwiając łatwą organizację przestrzeni, jednocześnie mogą stanowić stylowy element dekoracji wnętrza. Warto postawić na meble autorskie, indywidualizowane, lub realizacje pojedynczych projektów.

Meble tapicerowane

Tapicerowane meble takie jak narożniki do salonu wracają do łask, kusząc komfortem i wygodą. Odpowiedni dobór tkaniny obiciowej może całkowicie odmienić wnętrze, zwłaszcza w przypadku dużych sof czy modnych foteli – uszaków. Można zdecydować się na przykład na klasyczną karmen tkanina w odważnym kolorze lub postawić na pikowaną ekoskórę. Starannie dobrana tapicerka z pewnością doda wnętrzu charakteru.

Zostaw Komentarz

4 + trzynaście =