W jakie gadżety może zainwestować firma?

Każda firma funkcjonująca na rynku, niezależnie od branży, powinna prowadzić regularne działania promocyjne w celu przyciągnięcia nowych klientów i podtrzymania zainteresowania dotychczasowych. Doskonałym sposobem na osiągnięcie tego celu jest wykorzystywanie różnych gadżetów reklamowych, za pomocą których można tanio, lecz skutecznie rozpowszechniać markę w świadomości konsumentów. Pamiętajmy o tym, że takim akcesorium promocyjnym może stać się prawie wszystko – zależy to wyłącznie od naszej kreatywności.

Małe nie znaczy gorsze

Przeciętna firma, której nie stać na drogie formy reklamy, takie jak telewizyjna czy prasowa, powinna posiadać przynajmniej kilka gadżetów promocyjnych. Od tego bowiem zależy efektywna kreacja jej wizerunku. Można je bez trudu powiązać z konkretną przestrzenią (np. sklep) albo wydarzeniem (m.in. targi, konferencje, wystawy). Co istotne, są to w większości przedmioty wykorzystywane na co dzień, więc pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale również użyteczną.

W przeciwieństwie do reklamy masowej, tego rodzaju drobiazgi pomagają w budowaniu bezpośredniej relacji z konsumentami, co ma niezmiernie ważne znaczenie w ocieplaniu wizerunku i jest istotnym elementem w ogniwie wsparcia sprzedaży.

W dzisiejszych czasach użyteczność jest wartością, a zatem funkcjonalne gadżety na dłużej zapadają w pamięć i tym samym skutecznie spełniają rolę promocyjną. Mnogość tego typu produktów pozwala na pełne ich spersonalizowanie, oczywiście w zależności od grupy docelowej.

Do najbardziej popularnych należą:

brelok do kluczy z grawerem firmowym lub smycz
– pendrive z logo
– powerbanki
– t-shirty z nazwą lub logotypem marki
torby bawełniane ze stosownym nadrukiem
– długopisy i pióra
– kubki

Zostaw Komentarz

4 + 8 =