Wycieraczka przydatna nie tylko na zewnątrz mieszkania

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nawet podczas słonecznej pogody do pomieszczeń wnosimy na obuwiu mnóstwo drobnych, nie widocznych dla oczu zanieczyszczeń i pyłu. Prowadzi to do namnażania się niekorzystnych dla zdrowia człowieka bakterii, podwyższenia wilgotności powietrza oraz zwiększa czas sprzątania. Z tego względu warto pomyśleć o wysokiej jakości, doskonale absorbujących wodę wycieraczkach, które można umieścić w mieszkaniu na przedpokoju. Oferta na https://www.hara.pl/kategoria-produktu/wycieraczki-ha-ra/wycieraczki-podlogowe-wewnetrzne/ z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Najistotniejsze cechy skutecznej wycieraczki wewnętrznej

Funkcjonalna wycieraczka wewnętrzna powinna przede wszystkim być wykonana z wysokiego gatunku, świetnie chłonących wodę włókien, które zadbają także o czyszczenie, osuszanie oraz polerowanie obuwia. Najbardziej pożądane są produkty trwałe i w żaden sposób nie odkształcające się przez długie lata nawet podczas intensywnej eksploatacji. Wycieraczka od spodu powinna być pokryta wysokiej jakości gumą, która zapobiegnie przemieszczaniu się i zapewni bezpieczeństwo użytkownikom. Najlepiej z zatrzymaniem wszystkich zanieczyszczeń poradzą sobie włókna o optymalnie zagęszczonej powierzchni, które jednocześnie szybko wysychają.

Najbardziej użyteczne wycieraczki to takie, na których można wykonać przynajmniej trzy kroki. Wówczas obuwie czyści się samoistnie. Szerokość wycieraczki wewnętrznej powinna sięgać natomiast co najmniej skrzydła drzwi wejściowych. Zwracać trzeba uwagę także na to, by wycieraczka była łatwa do utrzymania w czystości, a więc na przykład przeznaczona do prania w pralce i bezproblemowo odkurzana. Nie bez znaczenia jest też oczywiście wrażenie wizualne. Wycieraczki będące ozdobą wnętrza, o atrakcyjnej kolorystyce i oryginalnym wzornictwie należą do najbardziej poszukiwanych na rynku. 

Zostaw Komentarz

dwa × 5 =