Ogród i dom

Lato w ogrodzie – co się przyda?

Lato w ogrodzie – co się przyda?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przebywanie w ogrodzie latem to prawdziwa przyjemność zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Aby ten czas w znacznym stopniu uatrakcyjnić, warto zaopatrzyć się w kilka użytecznych konstrukcji służących do rozrywki i zabawy. Większość z nich można z powodzeniem składać i chować w nocy do szopy czy innego pomieszczenia gospodarczego, natomiast niektóre są stałym elementem ogrodu. Mowa tutaj m.in. o basenach rozporowych, których różne warianty są dostępne na https://www.baseny-warszawa.pl/baseny-rozporowe-intex-c-1_5_21.html, mini placach zabaw oraz zjeżdżalniach. Tego typu produkty nie są wcale bardzo drogie, a dostarczą całej rodzinie mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

Kąpiele w wodzie, relaks i grillowane przysmaki – frajda dla całej rodziny

Pragnąc spędzić wspaniale lato we własnym ogrodzie, należy zawczasu zaopatrzyć się w stosowne produkty. Pierwszą kategorię stanowią wszelkie rozwiązania przeznaczone do zabawy w wodzie – przede wszystkim rozporowe baseny, brodziki, nadmuchiwane place zabaw (napełniane wodą) oraz dmuchane spa jacuzzi. Na rynku znajdziemy wiele tego typu konstrukcji o zróżnicowanej kolorystyce i wzornictwie. 

Kolejną grupą przydatnych elementów ogrodowych są hamaki i specjalne siedziska z miękkimi poduszkami, które zapewniają komfortowy wypoczynek na łonie natury. Warto również wybudować w kącie ogrodu murowany grill lub zaaranżować palenisko (na ognisko), tak aby w pełni móc korzystać z sezonu grillowego. Naszym dzieciom spodoba się natomiast w szczególności niewielki plac zabaw z wolnostojącymi urządzeniami i zabawkami, takimi jak choćby mała zjeżdżalnia, drewniana piaskownica, konik na sprężynie, domek czy namiot stylizowany na indiańskie tipi. W nieco większych ogrodach można też zdecydować się na założenie boiska do piłki nożnej czy siatkówki – konieczny będzie tam jednak siew tzw. trawy sportowej. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*