Jak dobrać wygodną bieliznę?

Wszystkie kobiety potrzebują idealnie dopasowanej bielizny. To właśnie ona w subtelny sposób podkreśli ich atuty, a przede wszystkim zapewni komfort i wygodę. Oprócz tego pewne elementy bielizny podkreślą nasze stylizację i sprawią, że będziemy wyglądać i czuć się wyjątkowo. 

Coś dla talii 

Każda przedstawicielka płci pięknej marzy o talii osy. Aby osiągnąć zamierzony efekt prócz ćwiczeń i zbilansowanej diety, można sobie pomóc, sięgając po nietuzinkowy gorset. Zwłaszcza w czerwonym gorsecie można wywołać zachwyt nie tylko wśród mężczyzn, ale i kobiet. Ten element stroju króluje w modzie od wieków. Wyróżniamy dwa modele overbust oraz underbust. Podczas doboru tego elementu garderoby powinnyśmy kierować się przede wszystkim rozmiarem. Wciskając się w zbyt mały model, możemy sobie zaszkodzić. A omdlenia w rzeczywistości nie są tak zachwycające, jak w filmach. Wysokie panie powinny zdecydować się na długie fasony, podobnie jak kobiety noszące rozmiar plus size. Na gorset możemy założyć elegancką spódnicę i żakiet, w takim wydaniu śmiało możemy pójść na kolację czy do pracy.

Seksowne nogi 

Nogi to równie ważna partia ciała co talia. By były szczupłe i jędrne uprawiamy sport i stosujemy kosmetyki. Aby były jak najdłuższe, zakładamy szpilki. Co jeszcze można zrobić dla naszych nóg? Można założyć pończochy samonośne Gatta. To coś, co doda kobiecości i seksapilu, a dodatkowo będzie wisienką na torcie naszej stylizacji. Wybierając odpowiednie dla siebie, kierujmy się przede wszystkim wskazówkami zawartymi w tabeli rozmiarów. Pończochy samonośne wyposażone są w silikonową taśmę w wewnętrznej części opaski. Ten model nadaje się dla wysokich szczupłych kobiet. Niższe panie o pełniejszych kształtach śmiało mogą wybrać klasyczne pończochy z pasem, które wracają do łask.

Zostaw Komentarz

dwa × 5 =