Człowiek i styl

Jak urozmaicić swój codzienny manicure?

Jak urozmaicić swój codzienny manicure?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś już nieco znudzona jednokolorowym manicure? Bardzo dobrze, jednym z najmodniejszych trendów są bowiem obecnie szalone wzory i kolory na paznokciach. Z takimi oryginalnymi zdobieniami będziesz prezentować się bardzo efektownie. Sprawdź, które ozdoby i lakiery warto do tego wykorzystać.

Lakiery o niezwykłym blasku

Urozmaicenie codziennego manicure nie musi być wcale skomplikowane. Tak naprawdę wystarczy wybrać profesjonalne lakiery hybrydowe o szczególnych właściwościach. Szybkim i prostym rozwiązaniem jest choćby lakier metaliczny czy też o lustrzanym blasku. Takie lakiery posiadają niezwykły połysk, który z pewnością przyciągnie uwagę innych osób. Dla spektakularnego efektu można ozdobić w ten sposób wszystkie paznokcie, lub – jeśli chcesz żeby wyglądały nieco subtelniej – pomalować nim tylko kilka z nich. Bardzo proste w stosowaniu są także tusze, przy pomocy których można wyczarować fantazyjne fale oraz inne, ciekawe wzory.

Naklejki, kryształki oraz brokaty

Poza oryginalnymi lakierami, warto zaopatrzyć się także w specjalne ozdoby. Niezwykle atrakcyjnie prezentują się np. naklejki, które dają na paznokciach efekt kruszonego szkła. Dobrym pomysłem, zarówno na co dzień, jak i specjalne okazje, są również kryształki (szczególnie cyrkonie Swarovski) oraz brokaty. Można je bez problemu kupić przez Internet, np. tu https://chiodo.pl/pl/57-ozdoby, a z ich aplikacją poradzi sobie dosłownie każdy – wystarczy przestrzegać dołączonej instrukcji. Z takimi ozdobami na pewno już nigdy nie będziesz narzekać na nudny manicure.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*