Pomysły na oryginalne prezenty z okazji rocznicy ślubu

Rocznica związku z partnerem to dzień, który chcemy spędzić wyjątkowo. Poświęcić ukochanej osobie trochę czasu i obdarować ją czymś, co naprawdę ją ucieszy. Prezent dla chłopaka powinien być nieco mniej zobowiązujący niż prezent dla męża. Najlepiej dopasować podarunek do wieku i zainteresowań ukochanego oraz stażu naszego związku. Jeśli nasz partner jest wielbicielem gier planszowych bądź wideo, kupmy mu nowinki z tej dziedziny. Jeśli jesteśmy na tym etapie związku, możemy kupić mu dobre naturalne kosmetyki, aby o niego zadbać. Innym pomysłem będą perfumy. Mężczyźni często są fanami elektronicznych gadżetów. 

Gdy budżet nam na to pozwala, warto rozejrzeć się za zegarkiem sportowym lub smartwatchem, który będzie miał bardzo wszechstronne zastosowania i na pewno sprawi partnerowi dużo frajdy. Jeśli nasz mężczyzna lubi eleganckie gadżety, to kupmy mu pióro wieczne z wyższej półki bądź kamienie do whisky, jeśli jest amatorem dobrych alkoholi.

Rocznica papierowa czy srebrna?

Zgodnie z tradycją każda rocznica ślubu ma przyporządkowany materiał. Im dłuższy staż małżonków, tym solidniejszy materiał. Ciekawym pomysłem jest kupowanie prezentów na rocznicę wykonanych z materiałów pasujących do określonej rocznicy. Odpowiednim prezentem na pierwszą rocznicę – papierową, byłaby książka bądź ozdobny notatnik. Za to na trzecią rocznicę – skórzaną, doskonały byłby elegancki skórzany portfel. Jeśli jest to nasza dwudziesta piąta rocznica ślubu prezent będzie bardziej okazały. Na srebrne gody możemy wybierać podarunek spośród wyrobów ze srebra, pięknym pomysłem będą więc spinki do mankietów.

Zostaw Komentarz

19 + 1 =