Stylowa galanteria czyli jak wybierać dodatki?

Torebka – niezbędnik każdej kobiety

Jeszcze kilka lat temu królowa zasada, aby dobierać kolorystycznie torebkę do butów. Dzisiaj już odchodzi się od tego typu zasad, torebka nie musi być ani w kolorze butów, ani nawet w tym samym stylu lub wykonana z podobnego materiału.

Jeśli nie lubisz, gdy Twoje dodatki zupełnie kontrastują ze sobą nie musisz zakładać zielonej torebki do brązowych butów. Wystarczy, iż dodatki będą w tej samej tonacji – np. dobierz torebkę ton jaśniejszą lub ciemniejszą od butów lub reszty stroju.

Torebka jest również doskonałą formą ozdoby Twojej stylizacji. Kolorowa torebka w jaskrawożółtym kolorze lub w klasycznej czerwieni świetnie sprawdzi się jako ożywienie, przełamanie i uzupełnienie czarnej stylizacji.
Pamiętajmy jednak o jakości, która nigdy nie wychodzi z mody. Wybierając torebkę kupujmy te wysokogatunkowe, o klasycznym kroju, które będą nam służyć latami. Najlepszym wyborem będą skórzane torebki damskie. Oczywiście w kwestii koloru warto nie kierować się modą, tylko własnymi upodobaniami i pomysłami na stylizacje.

Stylowe dodatki

Pamiętajmy także o innych dodatkach, które wzbogacą nasz styl i dodadzą pewności siebie. Warto mieć w swojej garderobie kilka różnokolorowych pasków o różnej szerokości, ciekawe są te ze zdobionymi klamrami. Paski nie tylko podtrzymają na miejscu nasze jeansy ale i m.in. zbudują nam talię w sukience i urozmaicą stylizację.

Portfel to dodatek, który powinien być wysokiej jakości. Nie ma sensu absolutnie w tym wypadku kierować się modą, kupujmy ponadczasowe modele, które posłużą nam latami. Warto zainwestować w markowy model, np. portel od Pierra Cardina.

Zostaw Komentarz

jeden × 4 =